LMT
 
 

Paskelbti apie disertacijų gynimus ir konkursus eiti pareigas

Parama mokslinėms išvykoms

Paramos mokslinėms išvykoms tikslas – skatinti tyrėjus kelti mokslinę kvalifikaciją, didinti jų tarptautinį mobilumą, remti Lietuvos mokslinių tyrimų rezultatų tarptautinę sklaidą. 2009–2015 metais ši Tarybos remiamos veiklos kryptis buvo finansuojama valstybės biudžeto lėšomis. Per nurodytą laikotarpį finansuotos 1337 mokslinės išvykos už daugiau kaip 1,1 mln. Eur. Parama skirta dėstytojų, mokslo darbuotojų ir kitų tyrėjų mokslinėms stažuotėms, dalyvavimui mokslinėse konferencijose užsienyje ir dėstymui užsienio mokslo ir studijų institucijose finansuoti. Paramos lėšomis buvo kompensuojamos tyrėjų patiriamos kelionės, gyvenamojo ploto nuomos, konferencijos dalyvio mokesčio, draudimo, vizos mokesčio, su dalyvavimu mokslinėje ekspedicijoje susijusios išlaidos.

Detalesnė informacija apie paramos mokslinėms išvykoms konkursus ir jų rezultatus pateikiama čia.


Nuo 2016 metų parama mokslinėms išvykoms bus skiriama pagal 2014–2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiklos programos priemonės Nr. 09.3.3-LMT-K-712 „Parama mokslininkų, kitų tyrėjų, studentų mokslinei veiklai“ veiklą ,,Mokslininkų, tyrėjų gebėjimų plėtra ir bendradarbiavimo vystymas vykdant mokslinių idėjų mainus, mokslines išvykas iš Lietuvos ir į Lietuvą“.

Daugiau informacijos

 

Atgal
 

 

Norėdami Jums pasiūlyti visaavertes paslaugas mūsų interneto svetainėje, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies“). Slapukus naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Jūs taip pat turite teisę nesutikti, kad slapukai būtų įrašomi Jūsų kompiuteryje (įrenginyje), tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos.
Informaciją apie tai, kokie slapukai įrašomi ir kaip juos galite pašalinti, rasite čia.

Slapukų saugojimas: Išjungtas Sutinku