LMT
 
 

Paskelbti apie disertacijų gynimus ir konkursus eiti pareigas

Mokslo konkursinis finansavimas

Vykdydama Mokslo ir studijų įstatymą Lietuvos mokslo taryba 2009 metais pradėjo vykdyti mokslinių tyrimų ir eksperimentinės (socialinės, kultūrinės) plėtros programinį konkursinį finansavimą. Taryba nuolat skelbia konkursus visų mokslo sričių mokslinių tyrimų ir kitos mokslinės veiklos projektams atrinkti, vykdo administracinę paraiškų patikrą, organizuoja ekspertinį vertinimą, skelbia rezultatus ir administruoja konkursus laimėjusius projektus. Orientuojamasi į priešakinių aukšto lygio mokslinių tyrimų projektų finansavimą.

Pradėjusi šią veiklą Taryba parengė daugiau kaip 30 šiai veiklai suvienodinti ir palengvinti skirtų tvarkos aprašų, reglamentuojančių konkrečias programų finansavimo procedūras. Konkursams ir laimėjusiems projektams administruoti įdiegta paraiškų informacinė sistema.

Šiuo metu Taryba administruoja per 20 programų moksliniams tyrimams ir kitai mokslinei veiklai finansuoti šiomis lėšomis:

  • valstybės biudžeto;
  • Europos Sąjungos struktūrinės paramos;
  • Šveicarijos Konfederacijos bendradarbiavimo programos paramos.

Kasmet vidutiniškai paskelbiama apie 15 kvietimų teikti paraiškas moksliniams tyrimams finansuoti ir apie 20 kvietimų paramai kitoms mokslinėms veikloms gauti.

Atgal
 

 

Norėdami Jums pasiūlyti visaavertes paslaugas mūsų interneto svetainėje, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies“). Slapukus naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Jūs taip pat turite teisę nesutikti, kad slapukai būtų įrašomi Jūsų kompiuteryje (įrenginyje), tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos.
Informaciją apie tai, kokie slapukai įrašomi ir kaip juos galite pašalinti, rasite čia.

Slapukų saugojimas: Išjungtas Sutinku