LMT
 
 

 

 

 

Kvietimų kalendorinis planas

2014 03 31 2014 metų kvietimas teikti paraiškas pagal Lietuvos–Latvijos–Kinijos (Taivano) mokslinių tyrimų programą

Lietuvos mokslo taryba skelbia kvietimą teikti paraiškas bendrų Lietuvos–Latvijos–Kinijos (Taivano) projektų finansavimui 2015–2017 metams gauti.

Veiklos, kurioms gali būti skirtos lėšos 

 1. Mokslinių tyrimų ir eksperimentinės plėtros veiklos;
 2. Projekto vykdytojų trumpalaikiai vizitai į partnerių šalis;
 3. Kviestinių paskaitų organizavimas;
 4. Bendrų seminarų, konferencijų ir susitikimų organizavimas;
 5. Bendrų straipsnių (leidinių), bendrų renginių medžiagos parengimas ir leidyba;
 6. Kitos su moksliniais tyrimais susijusios veiklos.

Galimi pareiškėjai

Bendras visų trijų šalių partnerių iš Lietuvos, Latvijos ir Kinijos (Taivano) projektų paraiškas (projekto trukmė iki 3 metų) Lietuvoje Tarybai gali teikti projekto vykdytojai kartu su vykdančiąja institucija iš Lietuvos. Latvijos ir Kinijos (Taivano) partneriai turi teikti identiškas paraiškas savo šalyse.

Paraiškų teikimo tvarka 

Paraiškos priimamos iki 2014 m. gegužės 30 d. 15 val. Paraiškos Lietuvoje teikiamos elektroniniu būdu Tarybos elektroninėje paraiškų sistemoje http://sistema.lmt.lt/ (patarimai, kaip pildyti paraiškos elektroninę formą, pateikti pradiniame sistemos puslapyje).

Paraišką sudaro:

 1. prašymas;
 2. projekto aprašas;
 3. vykdančiosios institucijos raštas.

Prašymas, kurį pasirašo projekto vadovas ir kiti projekto vykdytojai tyrėjai, ir vykdančiosios institucijos raštas rengiami pagal Tarybos pirmininko patvirtintas formas ir nuskenuoti įkeliami prie projekto aprašo elektroninėje sistemoje iki paraiškų teikimo termino pabaigos. Spausdinta paraiška Tarybai neteikiama.

Paraiškų rengimo nuostatos

 1. Projektas turi prasidėti ne anksčiau kaip 2015 m. sausio 1 d., baigtis – ne vėliau kaip 2017 m. gruodžio 31 d. Projekto trukmė iki 3 metų.
 2. Partneriui iš Lietuvos, vykdančiam fizinių, biomedicinos ir technologijos mokslų projektą, vieneriems metams gali būti skiriama iki 25 000 JAV dolerių. Ilgalaikiam materialiam ir nematerialiam turtui įsigyti vieneriems metams gali būti skiriama ne daugiau kaip 6250 JAV dolerių.
 3. Partneriui iš Lietuvos, vykdančiam socialinių ir humanitarinių mokslų projektą, vieneriems metams gali būti skiriama iki 20 000 JAV dolerių. Ilgalaikiam materialiam ir nematerialiam turtui įsigyti vieneriems metams gali būti skiriama ne daugiau kaip 5000 JAV dolerių.
 4. Pareiškėjai skatinami užtikrinti jaunųjų tyrėjų dalyvavimą projekto veiklose, ypač didelį dėmesį skiriant jų mobilumo veikloms.

Paraiškos pildomos vadovaujantis Bendradarbiavimo tarp Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerijos, Kinijos Respublikos (Taivano) Nacionalinės mokslo tarybos ir Latvijos Respublikos švietimo ir mokslo ministerijos bendrų lėšų programos įgyvendinimo tvarkos aprašu (Žin., 2013, Nr. 26-1272) bei Bendradarbiavimo tarp Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerijos, Kinijos Respublikos (Taivanas) Nacionalinės mokslo tarybos ir Latvijos Respublikos švietimo ir mokslo ministerijos bendrų lėšų programos gairėmis.

Papildoma informacija

Daugiau informacijos apie programą galite rasti Lietuvos–Latvijos–Kinijos (Taivano) programos tinklalapyje.

Išsamesnę informaciją teikia Tarptautinių programų skyriaus vyriausioji specialistė Asta Aleksandravičienė tel. (8 5) 2360507, e. p. asta.aleksandraviciene@lmt.lt, o techniniais klausimais (pildant paraišką elektroniniu būdu) – Danutė Vansevičienė tel. (8 5) 210 7394 e. p. danute.vanseviciene@lmt.lt.

Kalendorinis planas
Atgal
 

 

Norėdami Jums pasiūlyti visaavertes paslaugas mūsų interneto svetainėje, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies“). Slapukus naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Jūs taip pat turite teisę nesutikti, kad slapukai būtų įrašomi Jūsų kompiuteryje (įrenginyje), tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos.
Informaciją apie tai, kokie slapukai įrašomi ir kaip juos galite pašalinti, rasite čia.

Slapukų saugojimas: Išjungtas Sutinku