LMT
 
 

 

 

 

Kvietimų kalendorinis planas

2014 02 04 Kvietimas atnaujinti ir papildyti mokslinių tyrimų infrastruktūrų kelrodį

Lietuvos mokslo taryba (toliau – Taryba) atnaujina „Lietuvos mokslinių tyrimų infrastruktūrų kelrodį (toliau – Kelrodis)“ ir kviečia mokslo ir studijų institucijas (jų konsorciumus) pateikti duomenis apie nacionalinės reikšmės mokslinių tyrimų infrastruktūras (toliau – MTI).  

Prašome Mokslo ir studijų institucijų (jų konsorciumų), kurių MTI yra įtrauktos į Kelrodį, iki 2014 m. vasario 18 d. atnaujinti informaciją ir pateikti ją Tarybai. 

Tų mokslo ir studijų institucijų (jų konsorciumų), kurių MTI nebuvo įtrauktos į Kelrodį arba kurios anksčiau nėra teikusios paraiškų, prašome užpildyti paraiškas ir pateikti jas Tarybai iki 2014 m. kovo 3 d. 

Užpildytas anketas pateikite Lietuvos mokslo tarybai, Gedimino pr. 3, Vilnius, 207 kab.

Mokslinių tyrimų infrastruktūra yra suprantama kaip priemonės, ištekliai ir susijusios paslaugos, kuriomis naudojasi mokslo bendruomenė atlikdama mokslinius tyrimus, ir apima pagrindinę mokslinę įrangą, mokslinių tyrimų medžiagą, žinių šaltinius ir kitas priemones, kurios yra esminės moksliniams rezultatams gauti.

Kelrodyje pateikiami Lietuvos mokslinių tyrimų infrastruktūrų projektai ir Lietuvai aktualios Europos mokslinių tyrimų infrastruktūros, taip pat kitos tarptautinės mokslinių tyrimų infrastruktūros, kuriose Lietuvai tikslinga siekti narystės. Plačiau apie Europos mokslinių tyrimų infrastruktūras galite pasiskaityti European Research Infrastructure Consortium (ERIC) tinklalapyje (anglų kalba).

Susiję teisės aktai:

 

Dėl papildomos informacijos prašome kreiptis į vyr. specialistę Aušrą Šablinskienę el. p. ausra.sablinskiene@lmt.lt, tel. (8 5) 261 4010.

Kalendorinis planas
Atgal
 

 

Norėdami Jums pasiūlyti visaavertes paslaugas mūsų interneto svetainėje, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies“). Slapukus naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Jūs taip pat turite teisę nesutikti, kad slapukai būtų įrašomi Jūsų kompiuteryje (įrenginyje), tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos.
Informaciją apie tai, kokie slapukai įrašomi ir kaip juos galite pašalinti, rasite čia.

Slapukų saugojimas: Išjungtas Sutinku